GAMEMON MANUFACTURING LTD

GAMEMON İMALAT SINIRLI

KOLAY KONTROL-KOLAY EĞLENCE!

Free call Video chat
Şirket ayrıntıları:
İş türü: Üretici, Dağıtıcı/toptancı, İthalatçı, İhracatçı, Satıcı
Ana Pazar: Kuzey Amerika, Güney Amerika , Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Doğu Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika, Okyanusya, Dünya çapında
Markalar: GAMEMON
No. Çalışanları: 200~250
Yıllık satış: 5000000-7000000
Yıl kurulan: 1992
İhracat p.c: 90% - 100%
Fabrika turu > Kalite kontrol >
Giriş

Şirket Bilgisi

GAMEMON MANUFACTURING LIMITED., (FUTIME MANUFACTURING LTD.), Bir şirket Oyun Pad, Oyun Direksiyon, dans mat, Fare, klavye ve benzeri gibi oyun aksesuarları bilgisayar aksesuarları imalat ve pazarında uzmanlaşmış, 1992 yılında kurulmuş, Shenzhen Çin, deniz boyunca gelişmiş bir şehir.

Insisting on the principle of Quality First, Technique Advance and Service the Highest, GAMEMON developed and manufactured the game accessories to worldwide market. Önce Kalite, Teknik İlerleme ve En Yüksek Hizmet prensibinde ısrar eden GAMEMON, oyun aksesuarlarını dünya pazarına geliştirdi ve üretti. And GAMEMON is one of the first private enterprises approved by the Department in Charge of Foreign Economy and Trade to have its own authority to import and export. GAMEMON, kendi ithalat ve ihracat yetkisine sahip Dış Ekonomi ve Ticaretten Sorumlu Departman tarafından onaylanan ilk özel kuruluşlardan biridir.

 

Üretim Hattımız

Game controller, Game Pad, Game Steering Wheel, Dance Mat, Arcade Stick, Converter, Mouse, they are for Person Computer, Android device, Sony Playstation2, Sony Playstation3, Microsoft XBOX360, Microsoft XBOXONE, Sony Playstation4 and wired, 2.4G wireless or Bluetooth, vibration or force feedback are available. Oyun kumandası, Oyun Pedi, Oyun Direksiyonu, Dans Matı, Arcade Çubuğu, Dönüştürücü, Fare, bunlar Kişi Bilgisayar, Android cihaz, Sony Playstation2, Sony Playstation3, Microsoft XBOX360, Microsoft XBOXONE, Sony Playstation4 ve kablolu, 2.4G kablosuz veya Bluetooth, titreşim veya kuvvet geribildirimi mevcuttur. We are always absorbing the latest technology to upgrade our products or improve the production process to catch off the market trend and satisfy the customer's need. Ürünlerimizi yükseltmek veya pazar trendini yakalamak ve müşterinin ihtiyacını karşılamak için üretim sürecini geliştirmek için her zaman en son teknolojiyi emiyoruz.

 

Kalite kontrol

We have specialized quality control department, Burn-in rooms to pay strictly responsible attitude towards each factory products, our production process is inspected, from incoming raw materials to final products, by 60 QC staff. Biz uzmanlaşmış kalite kontrol departmanı, Burn-in her fabrika ürünleri karşı kesinlikle sorumlu tutum ödemek için, bizim üretim süreci denetlenir, gelen hammadde gelen nihai ürünler, 60 QC personeli tarafından. using (PWM) high frequency pulse width modulation technique to be proven standardized production, 100% strictly with burn-in and high load low-impact test, complete test records rigorous process, we strictly according to ISO9001 standard management and operation of various safety indicators which have reached the national 3C certification requirements, and all products can meet CE, FCC, ROHS standards, we dare to the product quality guarantee for three years standart üretim kanıtlanmış olmak için (PWM) yüksek frekanslı darbe genişlik modülasyon tekniği kullanarak, 100% kesinlikle burn-in ve yüksek yük düşük darbe testi ile, tam test kayıtları titiz süreci, biz kesinlikle ISO9001 standart yönetimi ve çeşitli güvenlik göstergeleri operasyon göre hangi ulusal 3C belgelendirme gereksinimlerine ulaştı ve tüm ürünler CE, FCC, ROHS standartlarını karşılayabilir, biz üç yıl boyunca ürün kalite garantisi cesaret

 

AR-GE Ekibi
Our R&D team with 25-29 skilled engineers with average 3 years developing experience. 25-29 kalifiye mühendis ile Ar-Ge ekibimiz ortalama 3 yıl deneyim geliştiriyor. To meet requirement of market, they also constantly study the latest technology and novelty models. Pazarın gereksinimlerini karşılamak için sürekli olarak en son teknoloji ve yenilik modellerini inceliyorlar. Our R&D staff never gives up to seeking some new information. Ar-Ge personelimiz yeni bilgiler aramaktan asla vazgeçmez. Each month we will have 3 or more new models being developed. Her ay 3 veya daha fazla yeni model geliştirilecektir.

 

Sağlıklı yıllık ihracat
At GAMEMON MANUFACTURING LIMITED., we work hard to ensure that all products pass a 99.9-perent approval rate. GAMEMON MANUFACTURING LIMITED. Olarak, tüm ürünlerin 99.9 yüzde onay oranını geçmesini sağlamak için çok çalışıyoruz. Highly received models made in china such as 4 in 1 steering wheel for XBOXONE/PS3/PS2/PC-USB with Foot Pedal has contributed to $2 million in annual exports. Ayak pedalı ile XBOXONE / PS3 / PS2 / PC-USB için 4'ü 1 arada direksiyon simidi gibi Çin'de yapılan son derece alınan modeller, yıllık ihracatta 2 milyon dolara katkıda bulundu.

 

Çok yönlü OEM / ODM Hizmetleri
GAMEMON's made in china products are CE, FCC, UL, PSE, TELEC certified and carry one-year warranties. Çin ürünlerinde üretilen GAMEMON'un CE, FCC, UL, PSE, TELEC sertifikalı ve bir yıllık garantileri vardır. With a solid history of successful OEM/ODM partnerships with buyers worldwide, such as Japan SEGA, BUFFALO, Germany SPEEDLINK, USA WALMART, South America ACTECK, Poland ESPERANZA, MEGABAJT, Russia Dialog, Micro Crown etc. Our ISO 9001-2000-certified factory with over 300.000 sets monthly capacity. Japonya SEGA, BUFFALO, Almanya SPEEDLINK, ABD WALMART, Güney Amerika ACTECK, Polonya ESPERANZA, MEGABAJT, Rusya Dialog, Mikro Taç vb.Gibi dünya çapında alıcılarla başarılı OEM / ODM ortaklıklarının sağlam bir geçmişiyle. aylık kapasitesi 300.000 setleri ile fabrika. For more information, contact us for immediate assistance. Daha fazla bilgi için acil yardım için bizimle iletişime geçin.

We've been in game accessories industry for over 23 years, we are one of the top manufacturers and OEM/ODM service providers in the field of game and computer accessories. Biz 23 yılı aşkın bir süredir oyun aksesuarları sektöründe bulunmaktayız, oyun ve bilgisayar aksesuarları alanında en iyi üreticilerden ve OEM / ODM servis sağlayıcılarından biriyiz. Many PC accessories' companies and store-chains in Japan, USA, Europe and South America are already benefiting from our total solution project, including product design and development, production, assembling and marketing. Japonya, ABD, Avrupa ve Güney Amerika'daki pek çok PC aksesuar şirketi ve mağaza zinciri ürün tasarımı ve geliştirme, üretim, montaj ve pazarlama da dahil olmak üzere toplam çözüm projemizden şimdiden faydalanmaktadır. You can also receive the same benefits when you cooperate with us. Bizimle işbirliği yaptığınızda da aynı avantajlardan faydalanabilirsiniz.

 

Mark: Above mentioned brands like Microsoft, Sony, Nintento are registered trademark corresponding Corporation. Mark: Microsoft, Sony, Nintento gibi yukarıda belirtilen markalar, Corporation'a ait tescilli ticari markalardır. PS, Playstation XBOX XBOXONE are registered trademarks of Microsoft, Sony, Nintento. PS, Playstation XBOX XBOXONE, Microsoft, Sony, Nintento'nun tescilli ticari markalarıdır. the products are not designed, manufacfured, approved, sponsored, or endprsed by corresponding trademark. ürünler, ilgili ticari marka tarafından tasarlanmamış, imal edilmemiş, onaylanmamış, sponsorlaştırılmamış veya endprsed edilmemiştir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Geçmiş

FUTIME MANUFACTURING LTD, bir şirket imalat ve Oyun Pedi, Oyun Direksiyon, dans mat, Fare, klavye ve benzeri gibi oyun aksesuarları bilgisayar aksesuarları pazarında 1992 yılında, Shenzhen Çin, gelişmiş bir şehir boyunca kurulan uzmanlaşmıştır deniz.

FUTIME, Önce Kalite, Tekniğin Peşinliği ve En Yüksek Hizmet ilkesinden ısrar ederek, oyun aksesuarlarını dünya pazarında geliştirdi ve üretti. Ve FUTIME, ithalat ve ihracat için kendi yetkisine sahip Dış Ekonomi ve Ticaret Bölümü tarafından onaylanan ilk özel işletmelerden biridir.

Hizmet

Çok Yönlü OEM / ODM Hizmetleri
FUTIME, Çin ürünlerinde CE, FCC, UL, PSE, TELEC sertifikalı ve bir yıllık garanti taşımaktadır. Japonya SEGA, BUFFALO, Almanya SPEEDLINK, ABD WALMART, Güney Amerika ACTECK, Polonya ESPERANZA, MEGABAJT, Rusya Dialog, Mikro Crown vb. Gibi dünya genelindeki alıcılar ile başarılı OEM / ODM ortaklıklarının sağlam geçmişi ile ISO 9001-2000 sertifikalı Aylık kapasitesi 300.000'den fazla olan fabrika. Daha fazla bilgi edinmek için anında yardım almak için bizimle iletişime geçin.

23 yılı aşkın süredir oyun aksesuarları endüstrisinde bulunmaktayız, oyun ve bilgisayar aksesuarları alanında en iyi üreticilerden ve OEM / ODM servis sağlayıcılarından biriyiz. Japonya, ABD, Avrupa ve Güney Amerika'daki birçok PC aksesuar şirketleri ve mağaza zincirleri, ürün tasarımı ve geliştirme, üretim, montaj ve pazarlama gibi toplam çözüm projemizden zaten yararlanmaktadır. Aynı faydaları bizimle işbirliği yaptığınızda da alabilirsiniz.

Ekibimiz

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin