Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : zhang

Telefon numarası : 86-0755-29926176

Free call
Üretim hattı
23 yılı aşkın bir süredir oyun aksesuarları endüstrisindeyiz, oyun ve bilgisayar aksesuarları alanında en iyi üreticilerden ve OEM / ODM servis sağlayıcılarından biriyiz. Japonya, ABD, Avrupa ve Güney Amerika'daki pek çok PC aksesuar şirketi ve mağaza zinciri, ürün tasarımı ve geliştirme, üretim, montaj ve pazarlama dahil toplam çözüm projemizden zaten yararlanmaktadır. Bizimle işbirliği yaparken de aynı avantajları alabilirsiniz.

OEM / ODM

Çok Yönlü OEM / ODM Hizmetleri
FUTIME ürünleri CE, FCC, UL, PSE, TELEC sertifikalıdır ve bir yıllık garantileri taşır. Japonya SEGA, BUFFALO, Almanya SPEEDLINK, ABD WALMART, Güney Amerika ACTECK, Polonya ESPERANZA, MEGABAJT, Rusya Dialog, Mikro Crown vb. Gibi dünya genelindeki alıcılar ile başarılı OEM / ODM ortaklıklarının sağlam geçmişi ile ISO 9001-2000 sertifikalı Aylık kapasitesi 300.000'den fazla olan fabrika. Daha fazla bilgi edinmek için anında yardım almak için bizimle iletişime geçin.

Ar-Ge

Ar-Ge Ekibi
Ortalama 3 yıl deneyim geliştiren 25-29 kalifiye mühendisle Ar-Ge ekibimiz. Pazar ihtiyacını karşılamak için, en son teknoloji ve yenilik modellerini de sürekli olarak inceliyorlar. Ar-Ge personelimiz yeni bilgiler aramaya asla izin vermez. Her ay 3 veya daha fazla yeni model geliştirilecek.

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin