GAMEMON TEKNOLOJİLERİ SINIRLI.

1992'den beri oyun aksesuarları tasarlayıp üretiyor

Ana sayfa

Gamemon Technologies Limited. Fabrika turu

Sertifika
iyi kalite Kablosuz USB Oyun Denetleyicisi satış için
iyi kalite Kablosuz USB Oyun Denetleyicisi satış için
Bu şirketle 3 yıldan beri iş yaptıktan sonra, asla bana, büyük hizmet ve yüksek kaliteli ürünleri ihlal etmemeye özen gösterdiler!

—— Fransa

Bana daima iyi ürünler vererek teşekkürler. Daha önce yaptıklarınıza teşekkürler. Güney Amerika'lı fırkanın.

—— Waleed

Futime'in yüksek kalitede ürün ve hasta servisini takdir ediyorum, gözümün öne çıkan bir OEM kuruluşudur.

—— Johnson

Ben sohbet şimdi
 • Üretim hattı
  23 yılı aşkın bir süredir oyun aksesuarları endüstrisindeyiz, oyun ve bilgisayar aksesuarları alanında en iyi üreticilerden ve OEM / ODM servis sağlayıcılarından biriyiz. Japonya, ABD, Avrupa ve Güney Amerika'daki pek çok PC aksesuar şirketi ve mağaza zinciri, ürün tasarımı ve geliştirme, üretim, montaj ve pazarlama dahil toplam çözüm projemizden zaten yararlanmaktadır. Bizimle işbirliği yaparken de aynı avantajları alabilirsiniz.

 • OEM / ODM

  Çok Yönlü OEM / ODM Hizmetleri
  FUTIME ürünleri CE, FCC, UL, PSE, TELEC sertifikalıdır ve bir yıllık garantileri taşır. Japonya SEGA, BUFFALO, Almanya SPEEDLINK, ABD WALMART, Güney Amerika ACTECK, Polonya ESPERANZA, MEGABAJT, Rusya Dialog, Mikro Crown vb. Gibi dünya genelindeki alıcılar ile başarılı OEM / ODM ortaklıklarının sağlam geçmişi ile ISO 9001-2000 sertifikalı Aylık kapasitesi 300.000'den fazla olan fabrika. Daha fazla bilgi edinmek için anında yardım almak için bizimle iletişime geçin.

 • Ar-Ge

  Ar-Ge Ekibi
  Ortalama 3 yıl deneyim geliştiren 25-29 kalifiye mühendisle Ar-Ge ekibimiz. Pazar ihtiyacını karşılamak için, en son teknoloji ve yenilik modellerini de sürekli olarak inceliyorlar. Ar-Ge personelimiz yeni bilgiler aramaya asla izin vermez. Her ay 3 veya daha fazla yeni model geliştirilecek.

İletişim bilgileri
Gamemon Technologies Limited.

İlgili kişi: Ms. zhang

Tel: 86-0755-29926176

Faks: 86-0755-29926174

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)