GAMEMON TEKNOLOJİLERİ SINIRLI.

1992'den beri oyun aksesuarları tasarlayıp üretiyor

Ana sayfa

Gamemon Technologies Limited.

Sertifika
iyi kalite Kablosuz USB Oyun Denetleyicisi satış için
iyi kalite Kablosuz USB Oyun Denetleyicisi satış için
Bu şirketle 3 yıldan beri iş yaptıktan sonra, asla bana, büyük hizmet ve yüksek kaliteli ürünleri ihlal etmemeye özen gösterdiler!

—— Fransa

Bana daima iyi ürünler vererek teşekkürler. Daha önce yaptıklarınıza teşekkürler. Güney Amerika'lı fırkanın.

—— Waleed

Futime'in yüksek kalitede ürün ve hasta servisini takdir ediyorum, gözümün öne çıkan bir OEM kuruluşudur.

—— Johnson

Ben sohbet şimdi

Gamemon Technologies Limited.

1 2 3
Gamemon Technologies Limited. Gamemon Technologies Limited. Gamemon Technologies Limited.
office-2 office-3 Ofis

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Dağıtıcı/toptancı
İthalatçı
İhracatçı
Satıcı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : GAMEMON
No. Çalışanları : 200~250
Yıllık satış : 5000000-7000000
Yıl kurulan : 1992
İhracat p.c : 90% - 100%
Şirket Bilgisi

GAMEMON TECHNOLOGIES LIMITED., (FUTIME MANUFACTURING LTD.), Bir şirket, Oyun Pedi, Oyun Direksiyonu, dans matı, Fare, klavye ve benzeri oyun aksesuarları bilgisayar aksesuarlarının imalatı ve pazarında uzmanlaşmıştır. Shenzhen Çin, deniz boyunca gelişmiş bir şehir.

Önce Kalite, Teknik İlerleme ve Servis En Yüksek Seviyesinde ısrar eden GAMEMON, oyun aksesuarlarını dünya pazarına geliştirdi ve üretti. GAMEMON, Dış Ekonomi ve Ticaretten Sorumlu Daire Başkanlığı tarafından ithalat ve ihracat yapma yetkisi bulunan ilk özel işletmelerden biridir.

Üretim Hattımız

Oyun kumandası, Oyun Pedi, Oyun Direksiyonu, Dans Minderi, Arcade Stick, Dönüştürücü, Fare, Bunlar Kişi Bilgisayarı, Android cihazı, Sony Playstation2, Sony Playstation3, Microsoft XBOX360, Microsoft XBOXONE, Sony Playstation4 ve kablolu, 2.4G kablosuz veya Bluetooth, titreşim veya kuvvet geri bildirimi mevcuttur. Ürünlerimizi yükseltmek veya pazar trendini yakalamak ve müşterinin ihtiyacını karşılamak için üretim sürecini geliştirmek için daima en son teknolojiyi kullanıyoruz.

Kalite kontrol

Özel kalite kontrol departmanımız, Burn-in odalarında, her fabrika ürününe karşı kesinlikle sorumlu bir tutum sergilemek üzere, gelen hammaddeden son ürüne kadar 60 QC personeli tarafından üretim sürecimiz denetlenmektedir. (PWM) standartlaştırılmış üretimi kanıtlanmış yüksek frekanslı darbe genişlik modülasyonu tekniğini kullanarak,% 100 kesinlikle yanma ve yüksek yükte düşük etkili test, tam test kayıtları titiz bir işlem ile kesinlikle, kesinlikle ISO9001 standart yönetimine ve çeşitli güvenlik göstergelerinin çalışmasına göre Ulusal 3C sertifikasyon gereksinimlerine ulaşmıştır ve tüm ürünler CE, FCC, ROHS standartlarını karşılayabilir, üç yıl boyunca ürün kalite garantisine cesaret ediyoruz

Ar-Ge Ekibi
25-29 yetenekli mühendisiyle Ar-Ge ekibimiz, ortalama 3 yıllık deneyim geliştiriyor. Pazarın ihtiyacını karşılamak için, en son teknoloji ve yenilik modellerini sürekli olarak incelerler. AR-GE kadromuz hiçbir zaman yeni bilgiler aramaktan vazgeçmiyor. Her ay geliştirilmekte olan 3 veya daha fazla yeni modelimiz olacak.

Sağlıklı yıllık ihracat
GAMEMON TECHNOLOGIES LIMITED. Olarak, tüm ürünlerin yüzde 99,9 onay oranını geçmesini sağlamak için çok çalışıyoruz. XBOXONE / PS3 / PS2 / PC-USB için 4'ü 1 arada direksiyon simidi gibi Çin'de üretilen modellerin, Pedallı Ayak Pedalı ile yıllık ihracatında 2 milyon dolar olmasına katkıda bulundu.

Çok yönlü OEM / ODM Hizmetler
GAMEMON'un Çin malı ürünlerinde CE, FCC, UL, PSE, TELEC sertifikalı ve bir yıl garantilidir. Japonya SEGA, BUFFALO, Almanya SPEEDLINK, ABD WALMART, Güney Amerika ACTECK, Polonya ESPERANZA, MEGABAJT, Rusya Diyaloğu, Mikro Taç vb. Gibi dünya çapındaki alıcılarla başarılı OEM / ODM ortaklıkları geçmişi vardır. ISO 9001-2000 sertifikalı 300.000'in üzerinde fabrika ile aylık kapasiteyi ayarlar. Daha fazla bilgi için acil yardım için bize ulaşın.

23 yıldır oyun aksesuarları endüstrisindeyiz, oyun ve bilgisayar aksesuarları alanında en iyi üreticilerden ve OEM / ODM servis sağlayıcılarından biriyiz. Japonya, ABD, Avrupa ve Güney Amerika'daki pek çok PC aksesuar şirketi ve mağaza zinciri ürün tasarımı ve geliştirme, üretim, montaj ve pazarlama dahil toplam çözüm projemizden şimdiden faydalanıyor. Bizimle işbirliği yaparken de aynı avantajları alabilirsiniz.

Mark: Microsoft, Sony, Nintento gibi yukarıda belirtilen markaların üstünde, Corporation'a ait tescilli bir marka vardır. PS, Playstation XBOX XBOXONE, Microsoft, Sony, Nintento'nun tescilli ticari markalarıdır. ürünler, ilgili ticari marka tarafından tasarlanmamıştır, üretilmemektedir, onaylanmamıştır, desteklenmemekte veya sonlandırılmamaktadır.

İletişim bilgileri
Gamemon Technologies Limited.

İlgili kişi: Ms. zhang

Tel: 86-0755-29926176

Faks: 86-0755-29926174

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)