GAMEMON MANUFACTURING LTD

GAMEMON İMALAT SINIRLI

KOLAY KONTROL-KOLAY EĞLENCE!

Free call Video chat
Şirket ayrıntıları:
İş türü: Üretici, Dağıtıcı/toptancı, İthalatçı, İhracatçı, Satıcı
Ana Pazar: Kuzey Amerika, Güney Amerika , Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Doğu Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika, Okyanusya, Dünya çapında
Markalar: GAMEMON
No. Çalışanları: 200~250
Yıllık satış: 5000000-7000000
Yıl kurulan: 1992
İhracat p.c: 90% - 100%
Fabrika turu > Kalite kontrol >
Giriş
Şirket Bilgisi

GAMEMON MANUFACTURING LIMITED., (FUTIME MANUFACTURING LTD.), Bir şirket Oyun Pad, Oyun Direksiyon, dans mat, Fare, klavye ve benzeri gibi oyun aksesuarları bilgisayar aksesuarları imalat ve pazarında uzmanlaşmış, 1992 yılında kurulmuş, Shenzhen Çin, deniz boyunca gelişmiş bir şehir.

Önce Kalite, Teknik İlerleme ve En Yüksek Hizmet prensibinde ısrar eden GAMEMON, oyun aksesuarlarını dünya pazarına geliştirdi ve üretti. GAMEMON, kendi ithalat ve ihracat yetkisine sahip olan Dış Ekonomi ve Ticaretten Sorumlu Departman tarafından onaylanan ilk özel kuruluşlardan biridir.

Üretim Hattımız

Oyun kumandası, Oyun Pedi, Oyun Direksiyonu, Dans Matı, Arcade Çubuğu, Dönüştürücü, Fare, bunlar Kişi Bilgisayar, Android cihaz, Sony Playstation2, Sony Playstation3, Microsoft XBOX360, Microsoft XBOXONE, Sony Playstation4 ve kablolu, 2.4G kablosuz veya Bluetooth, titreşim veya kuvvet geribildirimi mevcuttur. Ürünlerimizi yükseltmek veya pazar trendini yakalamak ve müşterinin ihtiyacını karşılamak için üretim sürecini geliştirmek için her zaman en son teknolojiyi emiyoruz.

Kalite kontrol

Biz uzmanlaşmış kalite kontrol departmanı, Burn-in her fabrika ürünleri karşı kesinlikle sorumlu tutum ödemek için, bizim üretim süreci denetlenir, gelen hammadde gelen nihai ürünler, 60 QC personeli tarafından. standart üretim kanıtlanmış olmak için (PWM) yüksek frekanslı darbe genişlik modülasyon tekniği kullanarak, 100% kesinlikle burn-in ve yüksek yük düşük darbe testi ile, tam test kayıtları titiz süreci, biz kesinlikle ISO9001 standart yönetimi ve çeşitli güvenlik göstergeleri operasyon göre hangi ulusal 3C belgelendirme gereksinimlerine ulaştı ve tüm ürünler CE, FCC, ROHS standartlarını karşılayabilir, biz üç yıl boyunca ürün kalite garantisi cesaret

AR-GE Ekibi
25-29 kalifiye mühendis ile Ar-Ge ekibimiz ortalama 3 yıl deneyim geliştiriyor. Pazarın gereksinimlerini karşılamak için sürekli olarak en son teknoloji ve yenilik modellerini inceliyorlar. Ar-Ge personelimiz yeni bilgiler aramaktan asla vazgeçmez. Her ay 3 veya daha fazla yeni model geliştirilecektir.

Sağlıklı yıllık ihracat
GAMEMON MANUFACTURING LIMITED. Olarak, tüm ürünlerin 99.9 yüzde onay oranını geçmesini sağlamak için çok çalışıyoruz. Ayak pedalı ile XBOXONE / PS3 / PS2 / PC-USB için 4'ü 1 arada direksiyon simidi gibi Çin'de yapılan son derece alınan modeller, yıllık ihracatta 2 milyon dolara katkıda bulundu.

Çok yönlü OEM / ODM Hizmetleri
Çin ürünlerinde üretilen GAMEMON'un CE, FCC, UL, PSE, TELEC sertifikalı ve bir yıllık garantileri vardır. Japonya SEGA, BUFFALO, Almanya SPEEDLINK, ABD WALMART, Güney Amerika ACTECK, Polonya ESPERANZA, MEGABAJT, Rusya Dialog, Mikro Taç vb.Gibi dünya çapında alıcılarla başarılı OEM / ODM ortaklıklarının sağlam bir geçmişiyle. aylık kapasitesi 300.000 setleri ile fabrika. Daha fazla bilgi için acil yardım için bizimle iletişime geçin.

Biz 23 yılı aşkın bir süredir oyun aksesuarları sektöründe bulunmaktayız, oyun ve bilgisayar aksesuarları alanında en iyi üreticilerden ve OEM / ODM servis sağlayıcılarından biriyiz. Japonya, ABD, Avrupa ve Güney Amerika'daki pek çok PC aksesuar şirketi ve mağaza zinciri ürün tasarımı ve geliştirme, üretim, montaj ve pazarlama da dahil olmak üzere toplam çözüm projemizden şimdiden faydalanmaktadır. Bizimle işbirliği yaptığınızda da aynı avantajlardan faydalanabilirsiniz.

Mark: Microsoft, Sony, Nintento gibi yukarıda belirtilen markalar, Corporation'a ait tescilli ticari markalardır. PS, Playstation XBOX XBOXONE, Microsoft, Sony, Nintento'nun tescilli ticari markalarıdır. ürünler, ilgili ticari marka tarafından tasarlanmamış, imal edilmemiş, onaylanmamış, sponsorlaştırılmamış veya endprsed edilmemiştir.

Geçmiş

FUTIME MANUFACTURING LTD, bir şirket imalat ve Oyun Pedi, Oyun Direksiyon, dans mat, Fare, klavye ve benzeri gibi oyun aksesuarları bilgisayar aksesuarları pazarında 1992 yılında, Shenzhen Çin, gelişmiş bir şehir boyunca kurulan uzmanlaşmıştır deniz.

FUTIME, Önce Kalite, Tekniğin Peşinliği ve En Yüksek Hizmet ilkesinden ısrar ederek, oyun aksesuarlarını dünya pazarında geliştirdi ve üretti. Ve FUTIME, ithalat ve ihracat için kendi yetkisine sahip Dış Ekonomi ve Ticaret Bölümü tarafından onaylanan ilk özel işletmelerden biridir.

Hizmet

Çok Yönlü OEM / ODM Hizmetleri
FUTIME, Çin ürünlerinde CE, FCC, UL, PSE, TELEC sertifikalı ve bir yıllık garanti taşımaktadır. Japonya SEGA, BUFFALO, Almanya SPEEDLINK, ABD WALMART, Güney Amerika ACTECK, Polonya ESPERANZA, MEGABAJT, Rusya Dialog, Mikro Crown vb. Gibi dünya genelindeki alıcılar ile başarılı OEM / ODM ortaklıklarının sağlam geçmişi ile ISO 9001-2000 sertifikalı Aylık kapasitesi 300.000'den fazla olan fabrika. Daha fazla bilgi edinmek için anında yardım almak için bizimle iletişime geçin.

23 yılı aşkın süredir oyun aksesuarları endüstrisinde bulunmaktayız, oyun ve bilgisayar aksesuarları alanında en iyi üreticilerden ve OEM / ODM servis sağlayıcılarından biriyiz. Japonya, ABD, Avrupa ve Güney Amerika'daki birçok PC aksesuar şirketleri ve mağaza zincirleri, ürün tasarımı ve geliştirme, üretim, montaj ve pazarlama gibi toplam çözüm projemizden zaten yararlanmaktadır. Aynı faydaları bizimle işbirliği yaptığınızda da alabilirsiniz.

Ekibimiz

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin