GAMEMON MANUFACTURING LTD

GAMEMON İMALAT SINIRLI

 

KOLAY KONTROL-KOLAY EĞLENCE!

 

Free call Video chat
Şirket ayrıntıları:
İş türü: Üretici, Dağıtıcı/toptancı, İthalatçı, İhracatçı, Satıcı
Ana Pazar: Kuzey Amerika, Güney Amerika , Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Doğu Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika, Okyanusya, Dünya çapında
Markalar: GAMEMON
No. Çalışanları: 200~250
Yıllık satış: 5000000-7000000
Yıl kurulan: 1992
İhracat p.c: 90% - 100%
Fabrika turu > Kalite kontrol >
Giriş

Şirket Bilgisi

GAMEMON MANUFACTURING LIMITED., (FUTIME MANUFACTURING LTD.), Game Pad, Game Steering Wheel, dance mat, Mouse, keyboard vb. Gibi oyun aksesuarları bilgisayar aksesuarlarının üretimi ve pazarlanması konusunda uzmanlaşmış bir şirket, 1992 yılında kurulmuştur. Shenzhen Çin, deniz boyunca gelişmiş bir şehir.

Önce Kalite, Teknik İlerleme ve En Yüksek Hizmet ilkelerinde ısrar eden GAMEMON (FUTIME), oyun aksesuarlarını geliştirdi ve dünya pazarına üretti.GAMEMON, Dış Ekonomi ve Ticaretten Sorumlu Daire Başkanlığı tarafından kendi ithalat ve ihracat yetkisine sahip onaylanmış ilk özel teşebbüslerden biridir.

 

Üretim Hattımız

Oyun kumandası, Game Pad, Game Steering Wheel, Dance Mat, Arcade Stick, Converter, Mouse, Person Computer, Android cihaz, Sony Playstation2, Sony Playstation3, Microsoft XBOX360, Microsoft XBOXONE, Sony Playstation4 ve kablolu, 2.4G kablosuz veya Bluetooth, titreşim veya kuvvet geri bildirimi mevcuttur.Pazar trendini yakalamak ve müşterinin ihtiyacını karşılamak için ürünlerimizi yükseltmek veya üretim sürecini iyileştirmek için her zaman en son teknolojiyi kullanıyoruz.

 

Kalite kontrol

Uzman kalite kontrol departmanımız var, Yanma odaları, her fabrika ürününe karşı kesinlikle sorumlu bir tutum sergiliyor, üretim sürecimiz gelen hammaddeden nihai ürünlere kadar 60 QC personeli tarafından denetleniyor.(PWM) yüksek frekanslı darbe genişlik modülasyon tekniğini kullanarak, standartlaştırılmış üretim,% 100 kesinlikle yanma ve yüksek yük düşük darbe testi, eksiksiz test kayıtları titiz süreç, kesinlikle ISO9001 standart yönetimine ve çeşitli güvenlik göstergelerinin çalışmasına göre Ulusal 3C sertifikasyon gereksinimlerine ulaşan ve tüm ürünler CE, FCC, ROHS standartlarını karşılayabilir, üç yıl boyunca ürün kalite garantisine cesaret ediyoruz

 

Ar-Ge Ekibi
Ortalama 3 yıllık deneyime sahip 25-29 kalifiye mühendislerden oluşan Ar-Ge ekibimiz.Pazarın gereksinimlerini karşılamak için, ayrıca sürekli olarak en son teknoloji ve yenilik modellerini incelerler.Ar-Ge kadromuz yeni bilgiler aramaktan asla vazgeçmez.Her ay geliştirilmekte olan 3 veya daha fazla yeni modelimiz olacak.

 

Sağlıklı yıllık ihracat
GAMEMON MANUFACTURING LIMITED. Olarak, tüm ürünlerin 99.9 yüzde onay oranını geçmesini sağlamak için çok çalışıyoruz.XBOXONE / PS3 / PS2 / Ayak Pedallı PC-USB için 4'ü 1 arada direksiyon gibi Çin'de üretilen çok beğenilen modeller, yıllık ihracata 2 milyon dolar katkıda bulundu.

 

Çok Yönlü OEM / ODM Hizmetleri
GAMEMON'un Çin malı ürünleri CE, FCC, UL, PSE, TELEC sertifikalıdır ve bir yıllık garantiye sahiptir.Japonya SEGA, BUFFALO, Almanya SPEEDLINK, ABD WALMART, Güney Amerika ACTECK, Polonya ESPERANZA, MEGABAJT, Rusya İletişim Kutusu, Micro Crown vb. Gibi dünya çapındaki alıcılarla başarılı OEM / ODM ortaklıklarının sağlam bir geçmişi ile ISO 9001-2000 sertifikalı 300.000'den fazla set aylık kapasiteye sahip fabrika.Daha fazla bilgi için, acil yardım için bizimle iletişime geçin.

23 yılı aşkın bir süredir oyun aksesuarları endüstrisindeyiz, oyun ve bilgisayar aksesuarları alanında en iyi üreticilerden ve OEM / ODM hizmet sağlayıcılarından biriyiz.Japonya, ABD, Avrupa ve Güney Amerika'daki birçok PC aksesuarı şirketi ve mağaza zinciri, ürün tasarımı ve geliştirme, üretim, montaj ve pazarlama dahil olmak üzere toplam çözüm projemizden zaten yararlanıyor.Bizimle işbirliği yaptığınızda da aynı avantajları elde edebilirsiniz.

 

Mark: Microsoft, Sony, Nintento gibi yukarıda belirtilen markalar, ilgili Corporation'ın tescilli ticari markalarıdır.PS, Playstation XBOX XBOXONE, Microsoft, Sony, Nintento'nun tescilli ticari markalarıdır.ürünler, ilgili ticari marka tarafından tasarlanmamıştır, üretilmemiştir, onaylanmamıştır, desteklenmemiştir veya sona erdirilmemiştir.

 

 

 

Çin GAMEMON MANUFACTURING LTD şirket Profili 0

 

 

 

Çin GAMEMON MANUFACTURING LTD şirket Profili 1

 

Çin GAMEMON MANUFACTURING LTD şirket Profili 2

 

Çin GAMEMON MANUFACTURING LTD şirket Profili 3

 

 

Geçmiş

GAMEMON MANUFACTURING LTD (FUTIME MANUFACTURING LTD.,) Oyun pedi, Oyun Direksiyonu, dans paspası, Fare, klavye vb. , deniz kenarında gelişmiş bir şehir.

Önce Kalite, Teknik İlerleme ve En Yüksek Hizmet ilkelerinde ısrar eden GAMEMON (FUTIME), oyun aksesuarlarını geliştirdi ve dünya pazarına üretti.GAMEMON (FUTIME) ise Dış Ekonomi ve Ticaretten Sorumlu Daire tarafından kendi ithalat ve ihracat yetkisine sahip onaylanmış ilk özel teşebbüslerden biridir.

 

Çin GAMEMON MANUFACTURING LTD şirket Profili 0

 

Hizmet

Çok Yönlü OEM / ODM Hizmetleri
Çin'de üretilen GAMEMON (FUTIME) ürünleri CE, FCC, UL, PSE, TELEC sertifikalıdır ve bir yıllık garantiye sahiptir.Japonya SEGA, BUFFALO, Almanya SPEEDLINK, ABD WALMART, Güney Amerika ACTECK, Polonya ESPERANZA, MEGABAJT, Rusya İletişim Kutusu, Micro Crown vb. Gibi dünya çapındaki alıcılarla başarılı OEM / ODM ortaklıklarının sağlam bir geçmişi ile ISO 9001-2000 sertifikalı 300.000'den fazla set aylık kapasiteye sahip fabrika.Daha fazla bilgi için, acil yardım için bizimle iletişime geçin.

23 yılı aşkın bir süredir oyun aksesuarları endüstrisindeyiz, oyun ve bilgisayar aksesuarları alanında en iyi üreticilerden ve OEM / ODM hizmet sağlayıcılarından biriyiz.Japonya, ABD, Avrupa ve Güney Amerika'daki birçok PC aksesuarı şirketi ve mağaza zinciri, ürün tasarımı ve geliştirme, üretim, montaj ve pazarlama dahil olmak üzere toplam çözüm projemizden zaten yararlanıyor.Bizimle işbirliği yaptığınızda da aynı avantajları elde edebilirsiniz.

Ekibimiz

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin